PASHA Life və Baku City Residences yeni ilkə imza atdılar
İmzalanan saziş çərçivəsində tərəflər öz fəaliyyət sahələrinə uyğun olaraq əməkdaşlıq əlaqələrinin formalaşdırılması və möhkəmləndirilməsi üçün məlumat və təcrübə mübadiləsi aparacaqlar.
Memorandumda sərmayə yığımları davamlı və sabit xarakter daşıyan şəxslər üçün yaşayış şəraitinin, daşınmaz əmlakın əldə edilməsi şərtlərinin yaxşılaşdırılması, əlavə imkanların və imtiyazların yaradılması kimi müddəalar da öz əksini tapıb.
Anlaşma Memorandumu çərçivəsində, “PAŞA Həyat” və “Baku City Residences” öz fəaliyyət sahələrinə uyğun olan müxtəlif istiqamətlər üzrə təcrübə və məlumat mübadiləsini, eyni zamanda ölkədə sığortanın təbliğ edilməsini, sığorta məhsulları barədə daha geniş kütlələrin məlumatlandırılması üçün maarifləndirmə və məlumatlılığın artırılmasını həyata keçirəcəklər. Bu əməkdaşlıq nəticəsində müştərilərin reinvestisiya imkanlarının yaradılması üçün yeni üfüqlər açılacaq.
“PAŞA Həyat” haqqında
“PAŞA Holding” şirkətlər qrupuna daxil olan “PAŞA Həyat” 24.11.2010-cu il tarixdə Azərbaycan Respublikası Vergilər Nazirliyi tərəfindən dövlət qeydiyyatına alınaraq Azərbaycan Respublikası Maliyyə Nazirliyinin 14.02.2011-ci il tarixli lisenziyası əsasında həyat sığortası sahəsi üzrə xidmətlərin həyata keçirilməsi istiqamətində fəaliyyət göstərir.
“PAŞA Həyat” dinamik inkişaf edən lider həyat sığortası şirkəti olmaqla hazırda Azərbaycan Respublikasının Sığorta qanunvericiliyi ilə nəzərdə tutulmuş həyat sığortası sinfinə aid olan bütün növ məhsulları müştərilərinə təqdim edir.
“PAŞA Həyat” İcbari Sığorta Bürosunun iştirakçısıdır.
“Baku City Residences” haqqında
“Baku City Residences” Azərbaycan daşınmaz əmlak bazarında özünəməxsus yerə və 10 il ərzində zəngin təcrübəyə malik olan bir brenddir.
Müasirliyi və komfortu özündə birləşdirən “Baku City Residences”, müştərilər üçün ehtiyac duyulan xidmətləri vahid məkanda əlçatan edir.
“Baku City Residences” qısa müddət ərzində düşünülmüş rahatlığı ilə seçilən “Baku City Residences Olimpik”, “Baku City Residences Khatai”, “Bayıl Bay”, “Yacht Club Residences”, “Şuşa Residences” kimi layihələrə imza atıb.

Under the framework of the signed agreement, both companies will exchange valuable information and experiences to foster the development and consolidation of cooperative relations, aligning with the unique expertise of each organization.
The Memorandum also encompasses enhancements in living conditions, opportunities for real estate acquisition, and the provision of additional privileges for individuals who have consistently maintained stable savings accounts.
In the framework of the Memorandum, "Pasha Life Insurance" and "Baku City Residences" will not only share expertise and information related to their respective industries but also collaborate on advertising initiatives. This partnership aims to generate fresh reinvestment prospects for customers.
About "Pasha Life Insurance":
"PASHA Life", a member of the "PASHA Holding" group of companies, was officially registered by the Ministry of Taxes of the Republic of Azerbaijan on November 24, 2010. It operates under the license issued by the Ministry of Finance of the Republic of Azerbaijan on February 14, 2011, focusing on delivering life insurance services.
As a dynamic and evolving universal life insurance company, PASHA Life currently offers a comprehensive range of life insurance products to its customers, based on the insurance regulations of the Republic of Azerbaijan. Additionally, "PASHA Life" is an active participant in the Compulsory Insurance Bureau.
About "Baku City Residences":
With a decade-long experience in Azerbaijan's real estate sector, "Baku City Residences" stands out as a distinctive brand.
Fusing contemporary design with convenience, "Baku City Residences" offers a comprehensive array of services within a unified space, ensuring customer satisfaction.
The brand has successfully presented notable projects including "Baku City Residences Olimpik," "Baku City Residences Khatai," "Bayil Bay," "Yacht Club Residences," and "Şuşa Residences," each known for their comfort and amenities.